otsledit.com.ua - сервис отслеживания посылок
   
 
Відстеження посилок Нової пошти

Нова пошта - відстежити посилку

Введите номер посылки:
  Номера відправлень Нової пошти містять 11 або 14 цифр та починаються з 1, 2 або 5  


Коротка довідка щодо результатів відстеження товарно-транспортних накладних Нової Пошти.

Стан

Це є статус відправлення. Можливі варіанти відповідей: «Неправильний номер» «Введений Вами номер не знайдено у базі Нової Пошти» «Не отримано» «Отримано» «Електронний документ у стані обробки» - для цього статусу адміністрація сайту otsledit.com.ua радить відстежити вашу посилку ранком наступного дня. Зазвичай, такий статус зв’язаний із затримкою обробки накладних, які були оформлені онлайн. Якщо стан не зміниться – відправнику потрібно зв’язатись із відділенням Нової Пошти, де було відправлено посилку.

Дата очікуваної доставки

Це є розрахункова дата прибуття посилки до складу міста отримувача, або дата адресної доставки. Важливо пам’ятати, що це є саме розрахункова, а не фактична дата згідно графіку доставки Нової Пошти.

Тип послуги

Тут буде вказано, звідки та куди саме буде доставлено посилку. Можливі варіанти: «Склад – Склад» - доставка буде між складами Нової Пошти. «Склад – Двері» - доставка буде від складу перевізника до дому отримувача. «Двері – Двері» - від дому відправника до дому отримувача.

Відправлено з (або Маршрут)

У цьому пункті маються на увазі початкове та кінцеве місто, між якими рухається посилка. Тобто місто відправника, а також – місто отримувача.

Зворотна доставка

Якщо при відстеженні ви бачите цей пункт, тоді у момент отримування вам буде необхідно щось відправити назад (зазвичай це гроші для відправника, або документи).

Сума до сплати

Це сума, яка вказує вартість доставки (без урахування вартості накладеного платіжу, якщо він є). Варто пам’ятати, що ці дані є довідковими.

Платник

Тут буде вказано, хто саме повинен платити за доставку – відправник або отримувач.

Сума накладеного платіжу, без урахування вартості доставки

Ця сума має бути сплачена отримувачем у момент отримання посилки. Її необхідно фізично передати оператору Нової Пошти перед тим, як отримати посилку, для того, щоб її переслали відправнику. Також необхідно пам’ятати, що тут не врахована вартість доставки платіжу до відправника.

Опис вантажу

Це поле буде заповнено лише в тому разі, якщо відправником були внесені ці дані у момент відправки посилки. Зазвичай тут вказано, що саме є у цій посилці – тобто короткий опис вантажу.

Номер(а) ТТН зворотної доставки

Цей пункт лише для тих посилок, які було відправлено з опцією «Зворотна доставка». На даний момент, перша посилка вже була отримана, тому друга теж вже виїхала. Саме її номер буде вказано у цьому полі. Завдяки цьому номеру ви зможете відстежити рух другої посилки.


Уважаемые пользователи! Прежде чем задать вопрос, прочтите ответы на популярные вопросы, наше обращение к Вам и другую полезную информацию. Возможно, Вы найдете там ответы на свои вопросы. Если не нашли - смело пишите, мы отвечаем всем!

comments powered by Disqus