otsledit.com.ua - сервис отслеживания посылок
   
 
Відстежити УкрПошта

УкрПошта - відстежити посилку

Введите 13-ти-значний номер посылки:
  Тільки цифри та латинські літери  Коротка довідка щодо результатів відстеження трек-кодів Укрпошти:
  • вихід посилки з індексом ... за межі України - ваше відправлення вийшло за межі території України. Для подальшого відстеження необхідно використовувати сайт тієї поштової служби, яка є національною у країні отримувача.
  • вручене адресату (одержувачу) особисто - посилка була отримана.
  • знаходиться в процесі оброблення - посилка рухається по території України. Радимо вам періодично відстежувати стан цього відправлення.
  • Відправлення ... передано ... в об'єкт поштового зв'язку ... на даний час не вручене - посилка знаходиться у поштовому відділенні отримувача. Зараз вже можна отримати її у цьому відділенні.
  • Дані про відправлення за номером ... на даний час відсутні, тому що не зареєстровані в системі. - У цьому разі можливо декілька варіантів. 1. Ви ввели неправильний номер посилки. Перевірте його та спробуйте ще раз. 2. Якщо посилка була відправлена сьогодні (в день відстеження) – дані про неї дійсно можуть бути ще не внесені до бази Укрпошти. Радимо відстежити номер на наступний робочий день. 3. Якщо посилка з-за кордону – найвірогідніше, вона ще не приїхала до України.
  • Якщо ви отримали відповідь, яка не була вказана вище – ми будемо аналізувати та дізнаватись можливі причини таких відповідей та доповнювати цю довідку новими даними.

Уважаемые пользователи! Прежде чем задать вопрос, прочтите ответы на популярные вопросы, наше обращение к Вам и другую полезную информацию. Возможно, Вы найдете там ответы на свои вопросы. Если не нашли - смело пишите, мы отвечаем всем!

comments powered by Disqus